Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Rustolli - Sonte Eshte Nata E Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj,
kur ma dredhun bellin, shtatin,
gjakun ma ban uj.
sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj,
kur ma dredhun bellin, shtatin,
gjakun ma ban uj.

Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.
Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.

Sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj,
ban me dore e ban me sy,
edhe mend ja luj,
Sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj,
ban me dore e ban me sy,
edhe me mend ja luj,

Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.
Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.

Sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj
kur dot vije dhe nata ime e shef qysh dot luj
sonte eshte moj nata jote,
luj ti luj,
kur dot vije dhe nata ime ather une dot luj

Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.
Luj me mua luj,
mos u ndal aspak
do ta marr une zemren tende
pak o nga pak.


Ky tekst u dërgua nga Besa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Rustolli - Sonte Eshte Nata E Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Eshte Nata E Jote".
3. Video është e këngës "Sonte Eshte Nata E Jote", por nuk këndohet nga Antigona Rustolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:


Komente 0