Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Rustolli - Mihone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mihoneee
o me dy mindila

Mihoneee
o me dy mindila

Jalla moj mihone
o me dy mindila
e ku naj more moj zemer
o kto trandofila

Nder te huj Mihane
kqyre punen tane
kur tbajn Fjal per ty
banu se spo ni

Dera huj moj nuse
valla shum e ran
Dashte s'Dashte vjehhrres
duhesh me thirr nan
-----------------------
Se te burri yt moj nuse
tybe paska kajde
Fjala jote oj Mihane
tybe u kan Fajde

Se nDer t'Huj nuk bon me FOl
se thojn nusja paska goj
ah!moj nuse moj e shkret
ni dit tlumtur per ty su gjet

Nder te huj Mihane
kqyre punen tane
kur tbajn Fjal per ty
banu se spo ni

Dera huj moj nuse
valla shum e ran
Dashte s'Dashte vjehhrres
duhesh me thirr nan


Ky tekst u dërgua nga Ardian Ramizi

Antigona Rustolli - Mihone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mihone".
3. Video është e këngës "Mihone", por nuk këndohet nga Antigona Rustolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:


Komente 0