A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Antigona Rustolli - Nena Ime


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2009

2009-05-09T18:02:52

Erdha nane nga gurbeti,
Per te pare moj me sy,
Ah i mjeri qfar me qeti,
Ti ishin mbyllur ata sy.

Erdha une nane nga gurbeti,
Per te par moj me sy,
Ah i mjeri qfar me qeti,
Ti ishin mbyllur ata sy.

Më ndogji malli i fimiris,
Kisha kohe qe ste kisha pare,
Thash te gjej te pragu i shtepis,
Por te gjeta ne varre.

Më ndogji malli i fimiris,
Kisha kohe qe ste kisha pare,
Thash te gjej te pragu i shtepis,
Por te gjeta ne varre.

Nana ime, nana ime,
Se besoj se si me sille ti,
Ti po flen,nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.

Nana ime, nana ime,
Se besoj, se si me sille ti,
Ti po flen, nana jem,
E do te zgjohesh perseri.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019