Official Video

Antigona Sejdiu - Un Besoj Ne Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Unë Besoj Në Dashuri"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005
Naten e urrej kur pran meje nuk je ti hena me tregon se si humb nje dashuri era floket po mi merr nuk i perkedhel si ti yjet lart ne qiell me tregojn fshihesh ti u lodha u lodha dhe veshet me gufojn zeri yt dicka po me tregon u lodha u lodha dua te te prek naten ne rrug pa fund po te kerkoj
Ref: Pritem pritem se dot vij do te them nje fjal te shejnt te dua zotin edhe ty , pritem pritem se dot vij djell per mua vetem ti un besoj ne dashuri 2 her.
Dua te te them fryma jote me mungon dua te te zgjoj nga kjo enderr qe me shqetson u lodha u lodha dhe veshet me gufojn zeri yt dicka po me tregon u lodha u lodha dua te te prek naten rrug pa fund po te kerkoj
Ref:Pritem pritem se dot vij do te them nje fjal te shejnt te dua zotin edhe ty pritem pritem se dot vij djell per mua vetem ti un besoj ne dashuri 6 her.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa
Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:

Më Shumë...