Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anton Kadishani - Degjoje Zemren Tem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

DEGJOJE ZEMREN TEM

degjoje zemren tem
qysh per ty po rreh
edhe kur je larg
prap te ndjen

mendove qe pa mu
e lumtur me jetu
por çdo pjese e trupit
me kerkon mu

a kam vend ma n'jeten
tane
per diken qe shum e
dashte
me u kthy e perjet aty me mbet

a muj me ni prej gojes tane
qe hala jam ne zemren tane
n ' syte e tu e shoh
ti krejt çka don

Pa ty shpirti mdhemb
dua me u çmend
Me thuaj qe vjen
Te pres i qet

As trupin nuk e ndjej
Dhe Veten pe urrej
Ku je une te pres
Deri sa te vdes
Anton Kadishani
Publikimi: 20/05/2021
Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Bini Nebihu
Produksioni: Bini Nebihu
Video - On Editor


Anton Kadishani - Degjoje Zemren Tem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Degjoje Zemren Tem".
3. Video është e këngës "Degjoje Zemren Tem", por nuk këndohet nga Anton Kadishani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anton Kadishani:


Komente 0