A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anton Keraj (Toni)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Anton Keraj
BIOGRAFIA: Anton Keraj (Toni) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 5 Qershor 2013, Anton Keraj (Toni) publikon videoklipin "Ty Do Te Denoje Zoti". Në vitin 2013, Anton Keraj (Toni) publikon albumin "Dashuri Moj Dashuri". Në vitin 2016, Anton Keraj publikon albumin "Anton Keraj". Më datë 14 Qershor 2018, Anton Keraj publikon videoklipin "Lotin Ma La N'sy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Avdi Mjeku

Isa Neziri

Sabi

Premtim Mehmeti

Istref Berisha

Qenan Selani (Qena)

Naim Gavrani

Remzi Leka

Meti Maloku

Urim Bajramaj


Tags: Anton Keraj, Toni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019