TEKSTESHQIP

Anton Keraj (Toni)
Ne Dasem U Njoftuam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Dasem U Njoftuam" kënduar nga Anton Keraj (Toni).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.