TEKSTESHQIP

Anton Keraj (Toni)
Potpuri Dasmash 2016
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2016" kënduar nga Anton Keraj (Toni).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.