TEKSTESHQIP

Anton Tetaj
Ndoshta...
Lyrics

I
Ndoshta
dikur ne vjeshten e shemtuar
kur gjethet binin dhe venitëshin
si harroj te puthurat qe me fale
dhe zemren qe ma more ti /2x

ref:
Kthehu pra
si engjell qielli eja ke une
vrapo e dashura ime
vrapo e eja n´gjirin tim /2x

II
I kujtoj
takimet tona n´kodra te blerta
kur jepnim besen njëri-tjetrit
qe s´do te ndahemi kurr për jetë
dhe s´bashku dot jem përgjithnji /2x

ref:
Kthehu pra
si engjell qielli eja ke une
vrapo e dashura ime
vrapo e eja n´gjirin tim /2x

DËRGOI: