Antonela Berisha
Antonela Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Antonela Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Antonela Berisha, e cila ka origjinë nga Shkodra, jeton në Milano të Italisë. Antonela është dizajnere mode, por ajo që është vërejtur është se disa nga djemtë e “Për’puthen” në rrjetin social Instagram e ndjekin atë. Më datë 28 Dhjetor 2022, Sabiani & Antonela Berisha publikojnë videoklipin "Barbie Barbie". Për muzikën e këngës kanë punuar bashkarisht Marsel Gunga & Saia, ndërsa tekstin e shkroi Saia. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoo...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 4