Antonia
Antonia

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Antonia GjokaBiografia

BIOGRAFIA: Antonia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Janar 2022, Ergys Shahu & Antonia publikojnë videoklipin "Perjet". Muzika e këngës u punua nga Anxhelo Koci, teksti u shkrua nga Ergys Shahu & Anxhelo Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Natti. Më datë 2 Korrik 2022, Antonia & Rey publikojnë videoklipin "Harro". Teksti dhe melodia u shkrua nga Bino, ndërsa produksioni audio u realizua nga ANSO....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0