Antonia
Antonia
Antonia
  • Emri i Vërtetë:
  • Antonia Gjoka:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Antonia është këngëtare. Më datë 28 Janar 2022, Ergys Shahu & Antonia publikojnë videoklipin "Perjet". Muzika e këngës u punua nga Anxhelo Koci, teksti u shkrua nga Ergys Shahu & Anxhelo Koci, ndërsa për orkestrimin u kujdes Natti.

Më datë 2 Korrik 2022, Antonia & Rey publikojnë videoklipin "Harro". Teksti dhe melodia u shkrua nga Bino, ndërsa produksioni audio u realizua nga ANSO.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Arta1ahmeti Arta1ahmeti  Komente 0