Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Anula është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Prill 2016, Anula publikon videoklipin "Cameri Me Qan Zemra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Valentina Myzeqare

Flutura Akulli

Meri Gici

Klodjana Vata

Luiza Mara

Ueda Hysa

Behare Çuedari

Burbuqe Esti

Anida Qarri


Tags: Anula

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet