Anxhela Elmazi
Anxhela Elmazi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Anxhela Elmazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Anxhela Elmazi merr pjesë në X Factor Albania 3. Në vitin 2017, Anxhela Elmazi ishte finaliste në The Voice of Albania 6....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0