Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Hamati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Anxhela Hamati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vlonjate. Më datë 18 Qershor 2017, Anxhela Hamati publikon videoklipin "Aman Djalo". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, ndërsa teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro. Më datë 28 Nëntor 2017, Anxhela Hamati publikon videoklipin "Kembana Zemres". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Më datë 22 Mars 2020, Anxhela Hamati publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Anxhela Hamati

Komente 2