Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Noti - Psycho Lover Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Dangerous sa her që vi un keshtu po dukem
S’ke nga shkon nuk shpeton te bej te lutesh
Se zemer ti e di shume mire
Ka shumë po si unë s’gjen ti
Stilin e vecante dalloj shume shpejt
Fantazin me te madhe un ta bej realitet
Kam nje sekret afrohu ta tregoj
Nata eshte e gjate kush nga ne do te fitoj

Like a wild girl in your bed 
I’ma shoot you in your head
Stop talking until it’s over
Let me be your phycho lover (I’am a phycho lover)x12

Superman ti nuk je po ashtu hiqesh
Afrohu ketu po kujdes se do te digjesh
Shume po m’pelqen kur ri
Me ty ne nje fantazi
E di ca po kerkon dhe e di ca po kerkoj
Me pelqen kur me thua ti je nje ne nje miljon
Kam nje sekret afrohu ta tregoj
Natan eshte e gjate kush nga ne do ta fitoj

Like a wild girl in your bed
I’ma shoot you in your head
Stop talking until it’s over
Let me be your phycho lover (I’am a phycho lover)x12Publikimi: 26/10/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Noti:


Komente 0


Anxhela Noti - Psycho Lover
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Psycho Lover".
3. Video është e këngës "Psycho Lover", por nuk këndohet nga Anxhela Noti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.