Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Noti - Kokaina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ty te cmendi koka-kokaina x2
Mendova se me donte
Ai s’do asnjo
Ka humbur ne mendime
Ska mu kthy ai jo

Ai duket shume i bukur
dhe i embel ne fytyre
po ne mendje i semur
Dhe ne prekje shume i ndyre
une e di s’do me kon ti i till baby boo
S’ke ti faj po ajo tka mashtru

baby baby boo
Ske ti faj ai te ka mashtrru x4

Ty te cmendi koka- kokaina x2
Mendova se me donte
Ai s’do asnjo
Ka humbur ne mendime
Ska mu kthy ai jo

une e di ti sme do se jeton ne nje bote
shume te erret dhe te ftohte
dhe cdo gje te duket kot
E fillon edhe pi se aty ndihesh ngroht
si i cmendur buzeqesh edhe sillesh ne per dhome
realiteti ty te duket shume bosh
ca do besh se dhe bora po mbaron
po alkoolin pse e pi kur s’te shkon
ti urren veten tende dhe prandaj e lendon

baby baby boo
Ske ti faj ai te ka mashtrru x4

Ty te cmendi koka-kokaina x2
Mendova se me donte
Ai s’do asnjo
Ka humbur ne mendime
Ska mu kthy ai jo
Anxhela Noti
Publikimi: 25/11/2022
Teksti: Anxhela Noti
Muzika: Socrates Notis
Produksioni: Socrates Notis & Anxhela Noti
Mastered: Socrates Notis
Vocal Editing: Socrates & Anxhela NotiAnxhela Noti - Kokaina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kokaina".
3. Video është e këngës "Kokaina", por nuk këndohet nga Anxhela Noti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Noti:


Komente 0