Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Anxhela Peristeri

Orkestrimi:

De Vox

Komente

Asnjë Koment

01/07/2020

2020-07-01T17:00:00+00:00Komplet pa plan dola at nate
me dukej e gjate
me 2-3 vete u ulem
ne bar me bo muhabet
1, 2, 3 gota i ktheva me fund
mu zbukura bota
E ja ku t'pashe
Te gjitha i lashe
pertoke me syte e tu t'bukur
une rashe

Ahahaha pararara
Dhe ja ku t'pashe
pertoke me syte e tu t'bukur

REF. 2x:
Une rashe n'dashni
pa me thuj se kush je ti
pa me thuj se kush je ti
Ahahaha

Aty per aty m'puthe me sy
T'putha me menje une ty
Veç a je ti?
M'pyete a quhem dashni
Aty per aty m'puthe me sy
T'putha me menje une ty
E s'ka koment
quhem dashni nje moment

Ahahaha pararara
Dhe ja ku t'pashe
pertoke me syte e tu t'bukur

REF. 2x:
Une rashe n'dashni
pa me thuj se kush je ti
pa me thuj se kush je ti
Ahahaha

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet