Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - Me Pligoses Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

PERKTHIMI SHQIP:
Ti tani do jesh duke fjetur osé duke udhetuar diku tjeter
Kur ke frike veten tende
Preferon te arratisesh
Thua se do me besh keq
Dhe vendose te ikesh
Papritur hap deren
Dhe mbyt lotet e tua

Ref: Sepse me ke plagosur shume
Dhe me le atje
Ne rruget e humbura te shpirtit tim
Dhe me the te dua
Dhe nuk je me ktu
Nuk te arrin me as tingulli i zerit tim
Sepse me ke plagosur shume
Dhe me le atje
Ne rrugicat e ftohta te jetes tende
Te dorezoj zemren dhe trupin tim
Por une mund te dua qe ti te jesh shkaterrimi im

Nuk mundem ta kuptoj se si ti vendos edhe per mua
Nuk me le te te jap ato qe une mendoj se ti meriton
Si mundesh ti te kthesh ne makthe endrrat e mia
Dhe shtysh dashurine tende drejt dashurive te panjohura

Pse nuk me le te te them te dua
Pse nuk me le te te jap jeten time
Ty qe te thashe une jam gati ktu
Te dorezoj zemren dhe trupin tim
Anxhela Peristeri
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2024


Anxhela Peristeri - Me Pligoses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Pligoses".
3. Video është e këngës "Me Pligoses", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0