Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj - Endrrat E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kerkoj mendjen
Shume e mirueshme
Situata jone
Ti mire treguam
Me ke ndryshuar
A se kupton
Sillesh e di qe
Ideferenqem
Qe me mundon
Meritoj me shume
Ndyshe sdo fle shume
Po ti se beson

Refd:(1x)
Endrrat e mia
Ti per qdo nate
Me vjen gjithmone
Endrrat e mia
Ndyshe nga realiteti
Me afron
Endrrat e mia
Ti mi ke
Mi ngjalleron
Endrrat e mia
Sduan te le enash
Me kupton

E per kto
Ti nuk me ndje
Futu ne gjendjen
Ti me veshe shiko
Jetojme si ne enderr
Dhe jemi shume afer
Ate qe kerkon
Sikur te ishte me ndryshe
Realiteti te ishte
NE favorin time
Atehere do kuptoje
Se shume gaboje
Pa dyshime

Reff:(1x)
Endrrat e mira
Ti per qdo nate
Me vjen gjithmone
Endrrat e mir
Ndryshe mga realiteti
Me afron
Endrrat e mira
Ti mi ke
Mi ngjalleron
Endrrat e mia
Sdunan te le enash
Me kupto

Endrrat e mira (mia mia)
Ti mi bene
Endrrat e mira (mia mia)
Gjithnje mbarone
Sduan te jen endrra
E kuptone


Ky tekst u dërgua nga  loralora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Anxhelina Hadergjonaj - Endrrat E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrrat E Mia".
3. Video është e këngës "Endrrat E Mia", por nuk këndohet nga Anxhelina Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelina Hadergjonaj:


Komente 0