A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anxhelina Hadergjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  142
  • Vendlindja:
  • Amerikë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Anxhelina Hadergjonaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ato nuk ndalen në bukurinë e tyre, ndërkohë që janë nënë e bijë. Për herë të parë, Angjelina Hadergjonaj, vajza këngëtare e Albëries, që njihet në skenën shqiptare prej vitesh janë shfaqur në tapetin e kuq të dyja bashkë me veshje shumë sharmante. Albëria, e cila ka shoqëruar të bijën në këtë kompeticion muzikor, ëshët dukur edhe më e bukur, ndërsa ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë. Angjelina Hadergjonaj eshte vajza e nje personazhi shume ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Alban Ramosaj

Kushurira e

Argjentina Ramosaj

Kushurira e

Beatrix Ramosaj

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Melinda Ademi

Shamsah

Njomza Vitia

Sara Kalaveshi

Eda Zari

Mimoza Mustafa

Gerta Heta

Monika Salihu

Denisa Onjea

Liliana Kanina


Tags: Anxhelina Hadergjonaj, Angjelina Hadergjonaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019