A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Argjentina Ramosaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  241
  • Vendlindja:
  • Gjakova 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Argjentina Ramosaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Argjentina Ramosaj është me origjinë nga Deçani. Ashtu si shumë fëmijë të tjerë jo, duke e ditur gjendjen e rëndë në Kosovë, ajo ishte 1-vjeçe, kur familja e saj emigroi në Holandë, në qytetin Asen. Ka studiuar art dhe dizajn grafik në qytetin e Den Bosch. Për Argjentinen interesi në muzikë ka qenë gjithmonë aty, e rrethuar nga muzikantë në familjen e saj. Është e re, e bukur dhe shumë e talentuar. Bukuroshja nga Deçani, tregoi me këngën e saj të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Mbesa e

Alberie Hadergjonaj

Kushurira e

Anxhelina Hadergjonaj

Kushurira e

Alban Ramosaj

Kushurira e

Beatrix Ramosaj

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Era Istrefi

Dhurata Ahmetaj

Nora Istrefi

Adelina Berisha

Linda Halimi

Zanfina

Vesa Luma

Klea Huta

Big Mama

Elhaida Dani


Tags: Argjentina Ramosaj

Argjentina Ramosaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019