A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beatrix Ramosaj

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  190
  • Origin:
  • Groningen 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Beatrix Ramosaj is a very famous singer of Pop music. Eshtë e re, e bukur, e talentuar dhe më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën. Quhet Beatrix Ramosaj dhe mban emrin e ish- Mbretereshes se Hollandes, Por suksesi i saj i vrullshem ne boten e muzikes po e shfaq ate pak nga pak si nje Princeshe te vogel te muzikes Shqiptare kjo per faktin e moshes se saj te re. Beatrix eshte mbesa tjetër e këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe motra e Argjentina Ramosaj. Ajo shprehet: "Tezja ime është frymëz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Alberie Hadergjonaj

(Her aunt)

Anxhelina Hadergjonaj

(Her first cousin)

Alban Ramosaj

(Her brother)

Argjentina Ramosaj

(Her first cousin)

Twitter

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arilena Ara

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Greta Koçi

Enca

Samanta Karavella

Kejsi Tola

Klea Huta

Dhurata Ahmetaj

Elhaida Dani


Tags: Beatrix Ramosaj, Trixa, Beatrix Kamerolli

Beatrix Ramosaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019