Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donald Veshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  687
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Donald Veshaj është një këngëtar i njohur. Më datë 29 Korrik 2017, Montana publikon videoklipin "Ne Te Sms", në bashkëpunim me Montela. Më datë 17 Qershor 2021, Binjakët (Romeo & Donald) publikojnë videoklipin "Margarita". Teksti i këngës u shkrua nga Donald Veshaj, Getinjo, Romeo Veshaj & Alban Kondi, ndërsa orkestrimi u punua nga Alban Kondi & Fabian Basha. Më datë 12 Tetor 2021, Elgit Doda publikon videoklipin "TL (Toxic Love)", në bashkëpunim me Donald Veshaj. Teksti i këngës u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Romeo Veshaj

I dashuri i

Beatrix Ramosaj

Ish-I dashuri i

Bora Zemanit

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

27 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Donald Veshaj, Binjaket, Montela

Komente 27