Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  188
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Romeo Veshaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Montanes eshte Romeo Veshaj, ndersa binjaku i tij Montela, ne te verete quhet Donald Veshaj. Jane dy personazhe shume simpatik, te cilet arriten shume sukses. Roemo nisi i pari si profesion Aktrimin. Më datë 29 Korrik 2017, Montana publikon videoklipin "Ne Te Sms", në bashkëpunim me Montela. Më datë 17 Qershor 2021, Binjakët (Romeo & Donald) publikojnë videoklipin "Margarita". Teksti i këngës u shkrua nga Donald Veshaj, Getin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Donald Veshaj

Ish-I dashuri i

Jonida Maliqit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Montana, Romeo Veshaj, Binjaket

Komente 1