Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1078
  • Emri i Vërtetë:
  • Borana Zemani
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Bora Zemani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është shumë e komentuar si nga ana profesionale, ashtu edhe në jetën private. Bora ka treguar disa të fshehta, që askush nuk dinte rreth saj. Ndër të tjera ka zbuluar se në fakt emri i saj është Borana dhe pas këtij emri qëndron një histori tepër e veçantë. Duke qenë se ka lindur në janar mamaja e Borës kishte parë në atë kohë në ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Shoqe e

Semi Jaupaj

Ish-Bashkëshorte e

Vin Velit

Ish-E dashura e

Donald Veshaj

Instagrami

Zyrtar

Komente

19 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bora Zemani, Bora, Borana Zemani

Komente 19