A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vin Veli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vin Veli është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Artvin Veli is graduated at the Fine Arts Academy, profile Trombone. Besides the studies, he has participated in the night club bars performing as DJ. Actually, he has started to play as DJ earlier in his life since he was 15 at Radio Planet, a local radio station in Tirana. After 3 years of experience at the radio station and sometimes as DJ in the night clubs, he focused his performance mostly in the best night clubs here in Tirana. Actually...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Bashkëshorti i

Bora Zemanit

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dj Iljano

Dj Sardi

Vali Corleone

Dj Nago

Sajmir Misku

Gledi

Kelly

Bohemi

Albboy

Briz Musaraj


Tags: Vin Veli, Artvin Veli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019