A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anxhelo Koci

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Athinë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anxhelo Koci is a popular singer and songwriter of Pop & R&B music. ENGLISH: His family are origanily from Tirana/Albanian. Anxhelo Koci is currently living in Tirana/Albania. Anxhelo, has a full staff behind him whom work round the clock at his studio in Tirana/Albania, called (HeadlineRecords) Anxhelo koci is also talented because his also a producer.Anxhelo has worked with other artists and has a few hits to called.. Me Fal2-ft stresi, Sa her e Don- ft stresi ft flor bana, Be Mine, Si Melodi ft Big Basta. His...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Uki Latifi

Stanaj

Shkelqim Berberi

Seven Saraqi

Aurel Amzai

Klejvis Saliaj

Mali G Grand Thugz

KMC

Lazy

Elis Nova


Tags: Anxhelo Koci, Angelo

Anxhelo Koci in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019