Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anxhelo Koci
Mosha: 24 Vjeç
Ditëlindja: 25 Dhjetor 1992
Shenja e Horoskopit: Bricjapi

Këndon kryesisht: Pop

Anxhelo Koci është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Djali i cili është shumë i apasionuar pas muzikës hip-hop dhe stilit break dance, Anxhelo Koci, me humorin dhe temperamentin e tij shume gazmore. Me batutën gati, por dhe me ciltërsinë e tij. Fëmijëria e tij ka qenë paska ndryshe, është rritur nga gjyshi dhe gjyshja nga e ëma, kur prindërit i janë larguar në Greqi. Tregon se vërtet i ka shumë përzemër gjyshërit, por që ndonjëherë jeta me ta është pak ndryshe se e moshatarëve të tij, kjo për faktin se sipas Anxhelos, i ka pak më të vjetrën.

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  jurgen  

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

  • Anxhelo Koci ka këto rrjete sociale:


Më shumë artikuj nga Anxhelo Koci »
teksteshqip.com © 2007 - 2017