A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anxhelo Koci - I Vetem Ndihem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2010

2010-07-02T15:20:25

pse me sheh ashtu pasqyr
ne syt e tu shoh syt e saj
duha ta dish qe me mungojn
kto perqafime ne kte ender qe po jetoj

per ty flas me kto mendime
zemra me joshet me vegime
kjo heshtje flet ne vendin tim
te thot te dua ty shpirti im

REF :
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem

jam aty cdo naaaat
per te te dhen puthjen e naten e mires
dhe pse sme sheh jam aty
per te te dhen dritetn e erresires

REF : (x5)
me fto te ndizem kte nat
ne kte errsir kaq te gjat
ne kte galirei mendimesh pa ty fikem
me jep sy te shikoj qart
me jep forc te ngrihem lart
cdo gje timen e kam por vetem ndihem


Lyrics submited by Jurgen KonomiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019