A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Angelo - Serial Killer


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/09/2013

2013-09-15T15:33:06

Music, Lyrics & Arrangement:

Big Basta

Participating in

Kënga Magjike 2013


Tipin tend e njoh
Ke nje djale te dyte
Mthu qe je e forte
Po kush ti hedh syte
Tjeter stil une jom
Nga menyra si jom rrit
Une nuk di te fal,nuk kuptoj
Mos i perserit ato fjale qe me the
Ti po me bezdis,nuk ke asnje shprese
Nuk besoj do doje nje si un perqark
Gjaku im i ftohte po me mban gjalle.

I can be a killer killer
serial killer
I can be a killer killer
serial killer

Bring it down to my ladies in the southside
Bring it down to my ladies in the westside
Bring it down to my killers in the northside
Bring it down to my killers in the eastside

Nuk gjeta njehere qetesine,
mbaj mend nje femijeri
te vetmuar,por ne rrezik
Qe pa pasur ti
Adhurimin per MOB
Po mthrrasin DOG,nuk ma ni
Edhe skam mani tboj money
nuk di sa Diddy bon
Ske tdrejte me fol!
Por i kam pa perpara teje,paret disa milion
Duhet friken tma kesh
Ti Mos buzeqesh
Se seshte aq e lehte,seshte e vertete
Se mund ta kesh dike si un

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019