Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Anxhelo Miho
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop

Anxhelo Miho është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Anxhelo Miho merr pjesë në X Factor Albania 1, ku Anxhelo arriti të shkonte deri në javën e 10-të këtij programi.

Në Maj 2013, Anxhelo Miho merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Krijese E Nates".

Në Eurovisionin e vitit 2017, Shqipëria përfaqësohet nga Lindita, e cila në skenë do të shoqërohet nga katër këngëtarë, një nga te cilët do jetë dhe Anxhelo Miho.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Pjesëmarrës në

X Factor AlbaniaKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet