Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Apollo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Apollo është një autor këngësh dhe producent i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Muharrem Xhediku

Ylli Valla

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Marsel Gunga

Ardit Roshi

Sokol Vulaj

Arti Rec

Fabian Asllani

Tags: Apollo, Jurgen Tufa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet