Më mbaj mend (për 1 muaj)

Apollo - Pa Ty (Feat. Xani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O bejbi më thuj si je ti
A po t'plotson ai tjetri
A po t'mungon ky i vjetri
Njejt si n'at kohë

A po t'dhemb ty shpirti
se mu dheu ma treti
e nuk jam mo i njejti
a ça mke bo

Se pa ty s'po muj
jo s'po muj
ma dogje zemrën
pa ty shum po vuj x2

Malli m'ka marr m'myti malli
Për ty ndjenjat dot s'i nali
E ike pa mthon ti asnj fjal

Zemrën ja ke vra ktij djali
dhe pse t'gjitha ty ti fali
Jo mos m'thuj m'fal se nuk ta fal

A të kujtohen momentet
Kur t'thoja t'du për gjith jetën
Ta kam thon un t'vërtetën
Jo si un s'gje mo

E tash po thu na ku metëm
Se premtimet u tretën
Je pendu e je vetëm
E tash je tu m'thon

Se pa ty s'po muj
jo s'po muj
ma dogje zemrën
pa ty shum po vuj x2

Malli m'ka marr m'myti malli
Për ty ndjenjat dot s'i nali
E ike pa mthon ti asnj fjal

Zemrën ja ke vra ktij djali
dhe pse t'gjitha ty ti fali
Jo mos m'thuj m'fal se nuk ta fal
Apollo
Publikimi: 06/01/2023


Apollo - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Apollo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0