Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aranit Kola

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Aranit Kola është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1992, Aranit Kola merr pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Safet Ameti

Kristaq Lena

Naim Kerçuku

Mimi

Kastriot Ago

Petrit Dobjani

Muharrem Herri

Laurin Dezdari

Sazan Mecani

Romeo Zeqollari

Tags: Aranit Kola


Komente mbi këtë artist