Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arbëresha Hajdari - Ne Të Dy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Të Dy".
3. Video është e këngës "Ne Të Dy", por nuk këndohet nga Arbëresha Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arbëresha Hajdari - Ne Të Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Pjesëmarrëse në

Polifest 2006

Komente

Asnjë Koment

25/06/2008

2008-06-25T00:15:33+00:00

intro
ehe warap pomp ye
ehe nara non no yehe
wuee he wharap pomp je
ehe nara no nouu yehe
ehee nara na na nana
ehee nara na na nana
ehee warap pomp ye
ehe wara no no wehe

strofa 1:
Ndoshta do te gjej ty qe ndjen dashuri, dhe me kerkon ndjenja sikur qdo i ri, ndoshta me sheh mua kur kam mall per ty,dhe ti kerko qe tjem gjithmon me ty

bridge:
urrej qdo largesi per ne te dy
por gabove ska falje ne dashuri
prandaj po te them, ruam si kristal, pas pak kohe ska per ne te dy mall...

ref:
zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

strofa 2:
jete abnormale, jemi ka kalojm
por ne jemi te rinje veten e gezojm, le te harrohen te kqijat, jeta le te filloj, boten une e dua qe te flakeroj

bridge 2:
ti nuk kerkon largesi per ne te 2
engjuj mbrojtes edhe dashuri , prandaj po me thua do te ruaj si kristal mallin qe e ndjejm do ti themi ndal

ref 2:
zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty

zemrimin tim une, do e ndaj me ty, sepse ne jemi veq ne te 2, e mbaj te fsheht sekret e mbyll ne dry sepse te dua dua vetem ty


Ky tekst u dërgua nga Lea
Më Shumë Këngë Nga Arbëresha Hajdari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet