Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arberesha Hajdari - Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Arberesha Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arberesha Hajdari - Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

26/04/2008

2008-04-26T19:43:28+00:00strofa 1:
Takova dike qe fillova ta dua,nuk e di po gjalleronte diqka ne mua,syte e ti yje ne kaltersi, buzet thonin fjalen dashuri...

strofa 2:
Butesisht preku doren mbeti ajo kenaqesi , do te behesh endrra ime do te falem ty , do te them te dua deri ne perjetesi zemren time do ta kesh vetem ti...

ref:
Une e di se ne duhemi , dhe se ti me thrret mua dashuri, e di fjalet e embla mi thu ti e di , thurr per mua poezi edi....

bridge:
kur sytë takohen nen heshtjet tona , rrahin zemrat si kembanat , marr guximin dhe te them te dua ty , miliona here....


Ky tekst u dërgua nga Jehona
Më Shumë Këngë Nga Arbëresha Hajdari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet