Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbëresha Hajdari - Portret Gri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I
SYRI ME ESHTE GOZHDUAR
NE DOLLAPIN E VJETRUAR
ATY RRIN KUJTIMI JONE
IMAZH QE ZEMRA IME DON...

II
LODHJA BABIT I FLE NE SY
KRROKAT FRIKSHEM KORBI I ZI
SHIU QEPALLAT PO ME MBYLL
TEK PORTA ME THUA LAMTUMIRE

III
GJETHET ZVERDHEN
GJETHET BIEJN
U LUTEM PER NJE DESHIR
TE GJEJ ATE NGROHTESI
SHTRETRIT TE FTOHTE KETU RRIN

KEPUCET LARG I KAM PARKUAR SKAM KA TI'A MBATH RRUGET ME KAN MBARUAR FRYM DOT NUK MARRE..


Ky tekst u dërgua nga  rina

Arbëresha Hajdari - Portret Gri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Portret Gri".
3. Video është e këngës "Portret Gri", por nuk këndohet nga Arbëresha Hajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbëresha Hajdari:


Komente 0