Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arba-g - Ata Sy (Feat. Red Bloody)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Arba-G [Versi 1] :
fjala te du osht reale qe mdel nga zemra //
je pik e dobt per mu si te akili themra //
ti me shikon e un te shikoj ty ne sy //
je loqk per mu e une qka jom per ty //

diten ma ndriqon sa her qe ty te shikoj //
dua te t'kam pran qdo sekond un t'perqafoj //
buzt e tua te omla si nje karamel //
zemren ta grabit se n'dashni jom un kriminel //

Red Bloody [reffreni] :
un dua nje fjale te lutem ti ma thuaj
un dua nje zemer te lutem ti ma ruaj
un dua ata sy te lotojne veq per mua
un dua ato buze te me puthin vetem mua

Arba-G [Versi 2] :
fjala te ndjej ishte shprehja n't'paren her //
aty e kuptova qe do jesh e imja ti per her //
ndjenja osht ndjenj dhe ty du me ta shpreh //
hajde sonte zemer mos thuj qe je e re //

nuk jom ka filozofoj veq po du me te ba per veti //
nuk te largoj nga zemra edhe nese bohet kjameti //
je drita qe me ndihmon ket bot une ta shikoj //
je e vetmja arsye per te cilen une jetoj //

Red Bloody [reffreni] :
un dua nje fjale te lutem ti ma thuaj
un dua nje zemer te lutem ti ma ruaj
un dua ata sy te lotojne veq per mua
un dua ato buze te me puthin vetem mua

Ky tekst u dërgua nga QeraaFeaturing: Red Bloody
Publikimi: 03/01/2011


Më Shumë Këngë Nga Arba-G:


Komente 0


Arba-g - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Arba-g.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.