A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Red Bloody

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Red Bloody is a popular singer of Pop music. Emri i tij i vërtetë është Kreshnik Hasani. Ka lindur dhe jeton ne Prishtinë. Më datë 3 Shkurt 2013, Red Bloody publikon videoklipin "U Fejove". Më datë 28 Korrik 2013, Red Bloody publikon videoklipin "I Braktisur". Më datë 11 Prill 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Dhimbja Jote". Më datë 9 Qershor 2014, Red Bloody publikon videoklipin "Ti Je Zgjedhja Ime", në bashkëpunim me Edona Hasanaj. Më datë 5 Gusht 2015, Red Bloody publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Me Ty
U Fejove
Jo Mo
Beb
Ashiqare
Ti E Don Famen
Dhimbja Jote
Ti Je Zgjedhja Ime
I Braktisur


Translations (1)


Related Artists:

Enur Pakashtica

Qendrim Pllana

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

ESTTO

Albatrit Muqiqi

Vali Kuqi

NORD (Rinor Durmishaj)

Gëzim Gashi

Lind Islami


Tags: Red Bloody, Kreshnik Hasani

Red Bloody in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019