Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arba Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Arba Mehmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo . Në Dhjetor 2007, Arba Mehmeti merr pjesë në Ylberi 2007 me këngën "Jemi Shqipëtarë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erinda Dhima

Lumnije Menxhiqi

Gentiana Bujupi

Anisa Dervina

Venera Imeri

Sevi

Arta Grajqevci

Suzana Qatipi

Liliana Kanina

Stela Brahimllari

Tags: Arba Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet