Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
 • Emri i Vërtetë:
 • Arbana Lushaj
 • Vendlindja:
 • Zürich 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Bunny është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Estrada Shqiptare dita-ditës po pasurohet me emra të shumtë që po sjellin risi në tregun muzikor. E tillë është artistja e re me prejardhje është nga Deçani, Arbana Lushaj, e cila ka vendosur të debutojë në muzikë me emrin artistik, Bunny. Ka përfunduar shkollën e mesme të muzikës "Halit Kasapolli" në qytetin e Pejës dhe tani vijon studimet në Universitetin e Prishtinës në degën Akademia e Arteve. Karrierën muzikore e ka filluar që nga mosha e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Tolaj

Enisa

Dafina Kastrati (Gjermani)

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Elta Ademi

Besiana Shkodra

Fiorela Sahiti

Albana Berisha

Tags: Arbana Lushaj, Bunny


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet