Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbanna - Ani Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej kur jemi nda
as nuk t’kam thirr
as nuk t’kam pa
sa, sa kohë u ba
malli m’ka marr
sytë me t’i pa

ani ani thirrëm
xhani xhani thirrëm
zanin zanin du me t’a ni

a bohemi prapë
si dikur na bashkë
hala jam te ti
hala kam menje për ty
po du me ni
prapë zanin tanë
tu m’thanë sa shumë
sa shumë m’don

ani ani thirrëm
xhani xhani thirrëm
zanin zanin du me t’a ni

a dalim tash
si dikur na bashkë
une veq me ty
prapë kohën me kthy
po du me ni
prapë zanin tanë
tu m’thanë sa shumë
sa shumë m’don

ani ani thirrëm
xhani xhani thirrëm
zanin zanin du me t’a ni
Arbanna
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/03/2023
Teksti: Arbanna
Orkestrimi: Granit Gashi
Video Produksioni: Kotorri
Produksioni: Granit Gashi


Arbanna - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Arbanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbanna:


Komente 0