Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arben Delaj - Me Fal O Zot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal O Zot".
3. Video është e këngës "Me Fal O Zot", por nuk këndohet nga Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arben Delaj - Me Fal O Zot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/01/2013

2013-01-19T11:25:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal O Zot" kënduar nga Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E ftoft esht dhoma ku po jetoj
Npranga tvarfnis jeten e qoj
I varfer jam por sjam i mjer
Edhe per mua do ket pranver
Edhe per mua do ket pranver

me fal o Zot me fal o Zot

Nese smuj ti mbaj kta lot
Kush nuk shijon kafshat varfnis
Sja din vleren pasuris

Shum fjal mkan vdekun n'buztet e mija
Pa shum pergjigje m'kan mbet femija
Pse moj nan tjeret kan shpi te madhe
E un nuk kam as abetare
E un nuk kam as abetare

me fal o Zot me fal o Zot

Nese smuj ti mbaj kta lot
Kush nuk shijon kafshat varfnis
Sja din vleren pasurisMë Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet