Live Video

Arben Delaj & Bona - Ma Ke Gishtin Vasho Per Unaze


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/01/2014

2014-01-28T13:38:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ke Gishtin Vasho Per Unaze" kënduar nga Arben Delaj & Bona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Bona i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...