TEKSTESHQIP

Ben Dema & Bardh Spahja
Bilbilit Te Ulqinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bilbilit Te Ulqinit" kënduar nga Ben Dema & Bardh Spahja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.