Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardh Spahja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Bardh Spahja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 12 Janar 2010, Bardh Spahja publikon videoklipin "Me Shikim Te Pare". Më datë 18 Mars 2016, Bardh Spahja publikon videoklipin "Pse". Më datë 23 Mars 2018, Bardh Spahja publikon videoklipin "Mjalti I Mjaltit". Më datë 8 Tetor 2018, Grupi Diamant publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2018". Më datë 16 Maj 2019, Bardh & Erald Spahja publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme 2019". Më datë 16 Qershor 2019, Viktor Hila & Bardh Spahj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBardhi

Te Gezojme Se Bashku


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andi Mezini

Agron Pefqeli

Bujar Berisha

Duchi

Lumni Tershana

Fadil Aziri

Yll Sufaj

Sead Asllani

Avni Mehmeti

Astrit Halitaj

Tags: Bardh Spahja, Bardhyl Spahia, Bardh Spahia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet