TEKSTESHQIP

Arben Dema & Bardh Spahja
Kur Ja Themi Kenges / Kendo Bilbil
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ja Themi Kenges / Kendo Bilbil" kënduar nga Arben Dema & Bardh Spahja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.