Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arben Emini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Arben Emini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 8 Shkurt 2019, Arben Emini publikon videoklipin "Pleqte E Xhamise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Hajdini

Orhan Mustafa

Avni Deliu

Abdullah Shaqiri

Enis Xhaferi

Lavdrim Rexhepi

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Afrim Haziri

Avni Nebiu

Tags: Arben Emini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet