A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arben Gjeloshi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  23
BIOGRAFIA: Arben Gjeloshi is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 20 Tetor 2009, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Cuni Ne Kurbet". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Mori Cike Moj Te Pojata". Më datë 10 Maj 2013, Arben Gjeloshi publikon videoklipin "Na Leu Dielli". Më datë 8 Mars 2016, Adelina Ndoj & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin "Rastesi". Më datë 30 Dhjetor 2016, Vida Kunora & Arben Gjeloshi publikojnë videoklipin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hajro Ceka

Ismet Aloshi

Shkelzen Azemi

Toni Ujkaj

Ekrem Rama

Smail Puraj

Fahrush Azemi

Cani

Fadil Riza

Fatlum Llugaliu


Tags: Arben Gjeloshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019